-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Amewi RC Car AE86 Sprinter Drift Samochód wyścigowy 1:18 RTR biały
Symbol:
444754
304.41
304.41
304.41
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4262408971030 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ przekaźnika | Moduł częstotliwości radiowej (RF) |
| Serwo waga | 9 g |
| Typ konstrukcji | Gotowy do jazdy (RTR) |
| Typ napędu | Napęd na 2 koła (2WD) |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Efekty świetlne | Tak |
| Skala | 1:18 |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Maksymalna prędkość | 10 km/h |
| Typ produktu | Samochód wyścigowy on-road |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Częstotliwość nadajnika | 2.4 GHz |
| Silnik | Matowe |
| Kolor obudowy | Biały |
| Szerokość opony (przód) | 1 cm |
| Szerokość opony (tył) | 1 cm |
| Waga produktu | 274 g |
| Długość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Średnica przednich kół | 3,1 cm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Rozstaw osi | 13,3 cm |
| Średnica tylnych kół | 3,1 cm |
| Prześwit | 1,1 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 606 g |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Przewody | USB |
| Ilość | 1 |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Wymagane baterie | Tak |
| Napięcie akumulatora (nadajnik) | 1,5 V |
| Liczba baterii (nadajnik) | 2 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Żywotność baterii | 30 min |
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 250mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci