-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Amewi RC Crawler Samochód terenowy 4WD 1:12 RTR czerwony /14+
Symbol:
5454897
317.25
317.25
317.25
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260564639078 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor obudowy | Czerwony |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Skala | 1:16 |
| Typ napędu | Napęd na 4 koła (4WD) |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ produktu | Samochód off-road |
| Typ konstrukcji | Gotowy do jazdy (RTR) |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Replica | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 30 m |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Długość produktu | 350 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość | 1 |
| Ładowarka | Tak |
| Nadajnik | Tak |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Napięcie akumulatora (nadajnik) | 1,5 V |
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Wymagane baterie | Tak |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Żywotność baterii | 30 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Liczba baterii (nadajnik) | 2 |
| Ostrzeżenie UE TSD | Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia |
| Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat | Tak |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 250mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci