-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Amewi RC Crawler Toyota Land Cruiser 4WD 1:12 RTR/14+
Symbol:
541164
382.11
382.11
382.11
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4262500341212 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Skala | 1:12 |
| Silnik | Matowe |
| Typ napędu | Napęd na 4 koła (4WD) |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Typ produktu | Buggy |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Typ konstrukcji | Gotowy do jazdy (RTR) |
| Zawieszenie | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 50 m |
| Częstotliwość nadajnika | 2.4 GHz |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Maksymalna prędkość | 10 km/h |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Liczba kanałów | 3 kan. |
| Rozmiar silnika | 280 |
| Długość produktu | 370 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Rozstaw osi | 21 cm |
| Średnica tylnych kół | 6 cm |
| Średnica przednich kół | 6 cm |
| Prześwit | 2 cm |
| Szerokość opony (tył) | 13 cm |
| Szerokość opony (przód) | 13 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 410 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,55 kg |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Ilość | 1 |
| Ładowarka | Tak |
| Nadajnik | Tak |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Żywotność baterii | 30 min |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 250mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci