-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AniForte KORA WIĄZU - PROSZEK NA WSPARCIE TRAWIENIA DLA KOTA/PSA 100g
Symbol:
104.49
104.49
104.49
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.17 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260606718075 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ostra biegunka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Waga produktu | 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 85mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci