-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AniForte Naturalne borowiny wsparcie układu pokarmowego 300g
Symbol:
43.23
43.23
43.23
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.355 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260606719690 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Waga produktu | 300 g |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Popiół surowy | 0,6% |
| Włókna surowe | 1% |
| Białko | 1,5% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Zawartość wilgoci | 89% |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 49mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci