-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eurowet Emulsja do uszu pies/kot 100ml
Symbol:
34.44
34.44
34.44
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.115 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907785442368 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Kategoria produktu | Płyn do uszu |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Pojemność | 100 ml |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 40mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci