-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AniForte PRZYSMAK NA STAWY DLA PSA 50szt
Symbol:
31.08
31.08
31.08
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.08 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4262361851240 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Główny smak | Kurczak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 50 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Kategoria | Dla psa |
| Popiół surowy | 3,6 % |
| Zawartość wilgoci | 2,5% |
| Białko | 30,7% |
| Włókna surowe | 3,4% |
| Zawartość tłuszczu | 38% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 60mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci