-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ansmann 1700-0154 bank mocy Litowo-jonowa (Li-Ion) 10000 mAh Czarny
Symbol:
8279923
218.54
218.54
218.54
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.182 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674191918 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Wbudowana latarka | Nie |
| Kształt | Prostokątny |
| Wbudowany kompas | Nie |
| Wbudowane lustro | Nie |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Całkowita moc wyjściowa | 22,5 W |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Napięcie | 5 - 12 V |
| Waga produktu | 182 g |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Szerokość produktu | 97 mm |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Pojemność baterii | 38,5 Wh |
| Maksymalne zasilanie USB | 22,5 W |
| Wbudowane radio | Nie |
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 126mm |
| Wysokość | 126mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci