-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Apple MGF44ZM/A pokrowiec na telefon komórkowy 16 cm (6.3") Niebieski
Symbol:
MGF44ZM/A
328.18
328.18
328.18
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.08 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0195950663730 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na upadek, Odporny na zadrapania |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 100% |
| Maksymalna wielkość ekranu | 16 cm (6.3") |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Materiały | Aluminium, Tkanina, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały pochodzące z recyklingu produktu | Poliester pochodzący z recyklingu |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Kompatybilność | iPhone 17 Pro |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Głębokość opakowania | 188,5 mm |
| Szerokość opakowania | 89 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 110 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 188mm |
| Wysokość | 89mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci