-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Apple MGK14LL/A pokrowiec na telefon komórkowy 16 cm (6.3") Pomarańczowy
Symbol:
MGK14LL/A
421.89
421.89
421.89
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0195950659191 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Nazwa koloru | Sierra Orange |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na upadek, Odporny na zadrapania |
| Materiały | Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 16 cm (6.3") |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Kompatybilność | iPhone 17 |
| Waga produktu | 42,1 g |
| Szerokość produktu | 79,2 mm |
| Wysokość produktu | 157,1 mm |
| Głębokość produktu | 14,2 mm |
| Szerokość opakowania | 92 mm |
| Wysokość opakowania | 21 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 94 g |
| Głębokość opakowania | 188 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 23mm |
| Długość | 188mm |
| Wysokość | 95mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci