-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Apple iPhone16 Etui silikonowe z MagSafe - Denim
Symbol:
MYY23ZM/A
273.51
273.51
273.51
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.077 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0195949884962 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiały | Mikrofibra, Silikon |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Maksymalna wielkość ekranu | 15,5 cm (6.1") |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 55% |
| Podstawa biurkowa | Nie |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na upadek, Odporny na zadrapania |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Product recycled materials | Silikon z recyklingu |
| Product made with recycled materials | Tak |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Kompatybilność | iPhone 16 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 86mm |
| Wysokość | 18mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci