-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Atrament atlantycki Speed Lite 13 | uniwersalny
Symbol:
341002513740
315.77
315.77
315.77
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4046051170046 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Styl | Sportowy |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Minimalna ilość graczy | 1 |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ plecaka | Plecak turystyczny |
| Waga produktu | 390 g |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Objętość | 13 l |
| Ilość | 1 |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 200mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci