-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Avide ABLDL-BLC-5W-WH lampa stołowa LED F Biały
Symbol:
586282
343.11
343.11
343.11
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.84 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5999097943909 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekwiwalent moc żarówki | 42 W |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Biały |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 5 kWh |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 856 g |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Kalendarz | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 916 g |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Skuteczność świetlna | 100 lm/W |
| Temperatura koloru | 5000 K |
| Lampy | 5 W |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Kąt wiązki | 170° |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci