-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Avide ABLDL-BLC-6W-BR lampa stołowa LED G Brązowy
Symbol:
586280
297.32
297.32
297.32
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.84 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5999562280515 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Ekwiwalent moc żarówki | 45 W |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Materiały | Guma |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 4 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 548 g |
| Szerokość produktu | 91 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Funkcja zegara | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Głębokość opakowania | 68 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 186 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 916 g |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Alarm | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Temperatura koloru | 5000 K |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Kąt wiązki | 170° |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Lampy | 6 W |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Skuteczność świetlna | 58 lm/W |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci