-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Avide ABLDL-USB-B-4W lampa stołowa LED G Czarny, Biały
Symbol:
586301
220.97
220.97
220.97
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.84 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5999097955704 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiały | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj zasilania | USB, DC, Bateria |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Rodzaj baterii | Polimerowa |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 4 kWh |
| Waga produktu | 536 g |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Regulowana temperatura barwowa | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 878 g |
| Żywotność baterii | 240 min |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Kąt wiązki | 120° |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Lampy | 4 W |
| Strumień świetlny | 270 lm |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci