-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Avide ABLDL-6W-TYL-B lampa stołowa LED G Czarny
Symbol:
586298
198.12
198.12
198.12
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.84 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5999097930107 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekwiwalent moc żarówki | 25 W |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Plastik |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 6 kWh |
| Szerokość produktu | 108 mm |
| Wysokość produktu | 375 mm |
| Waga produktu | 636 g |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 758,5 g |
| Szerokość opakowania | 117 mm |
| Wysokość opakowania | 405 mm |
| Długość przewodu | 0,15 m |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Temperatura koloru | 5000 K |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Lampy | 6 W |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Kąt wiązki | 170° |
| Strumień świetlny | 250 lm |
| Skuteczność świetlna | 42 lm/W |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci