-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Avide ABLDLRGB-4W lampa stołowa LED Biały
Symbol:
586297
205.29
205.29
205.29
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.84 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5999562287644 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekwiwalent moc żarówki | 35 W |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiały | Polistyren (PS) |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Akumulatorek | Tak |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Głębokość produktu | 138 mm |
| Waga produktu | 269 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 550 g |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Strumień świetlny | 240 lm |
| Kąt wiązki | 170° |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Lampy | 4 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Skuteczność świetlna | 60 lm/W |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci