-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BARROWCH LTYK3-04I Blok wodny
Symbol:
WABW-047
211.38
211.38
211.38
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6937826616143 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Materiały | Akrylowy |
| Materiały | Miedź |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Blok wodny |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 50mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci