-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BARROWCH LTYK3A-04 V2 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol:
WABW-048
200.07
200.07
200.07
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.33 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6937826612077 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Materiały | Akrylowy |
| Materiały | Mosiądz |
| Model | Blok wodny |
| Gwint | 1/4" |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 50mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci