-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BOGAR ANTI-PLAQUE FINGER Adult dog 2szt
Symbol:
72.48
72.48
72.48
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.011 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7640118831252 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Waga produktu | 120 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria produktu | Higiena jamy ustnej |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 175mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci