-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eurowet Szampon dla Shih Tzu dla psa 1l
Symbol:
61.75
61.75
61.75
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.065 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907785443204 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Działanie szamponu | Wygładzający |
| Działanie szamponu | Odświeżający |
| Działanie szamponu | Nabłyszczający |
| Działanie szamponu | Ochrona koloru |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Kategoria | Dla psa |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść o średniej długości |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść krótka |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść długa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Waga produktu | 1 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Pojemność | 1000 ml |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 90mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci