-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic AMDIS02B kamera internetowa 5 MP 2592 x 1944 px USB 2.0 Czarny
Symbol:
39062
389.49
389.49
389.49
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867225004 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Diody LED | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Stojak |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 4 mm (1 / 4") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Waga produktu | 101 g |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 60% |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2592 x 1944 px |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Kamera prywatności | Tak |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Megapiksele | 5 MP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M-JPEG |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 640x480@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 2595x1944@15fps |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość opakowania | 53 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 102 g |
| Ilość | 1 |
| Wysokość opakowania | 116 mm |
| Załączony statyw | Nie |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Kąt widzenia | 72° |
| Soczewka | 2,7 mm |
| Złącze(a) | USB-A |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 100 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 470 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11 kg |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 120mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci