-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic AMDIS07B kamera internetowa 16 MP 3840 x 2160 px USB 2.0 Czarny
Symbol:
AMDIS07B
499.46
499.46
499.46
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.23 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867225523 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ mocowania | Klips/Stojak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3,06 mm (1 / 3.06") |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 360° |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 130 g |
| Szerokość produktu | 103 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Kąt widzenia w poziomie | 80° |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Obsługiwane formaty plików wideo | YUY2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M-JPEG |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 80° |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kamera prywatności | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Megapiksele | 16 MP |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szerokość opakowania | 50 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 210 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 4.6.4 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 3.3 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 3.12 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.33 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci