-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic ATHAN03B słuchawki/zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming Czarny
Symbol:
ATHAN03B
216.63
216.63
216.63
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.203 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867226414 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 477 g |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Podświetlenie | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Głębokość opakowania | 228 mm |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 633 g |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 470 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 570 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 12,7 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 465 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -56 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 118 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 205mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci