-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic ALVAH02B słuchawki/zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Połączenia/muzyka Bluetooth Czarny
Symbol:
460294
281.36
281.36
281.36
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.203 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867235980 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 233 g |
| Głębokość produktu | 192 mm |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 468 g |
| Wysokość opakowania | 217,5 mm |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Walizka | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas rozmowy | 25 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
| Pojemność baterii | 1,48 Wh |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 795 mm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517629400 |
| Wysokość brutto palety | 144 cm |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 395 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 18 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 215 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,6 kg |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Maksymalna moc wejścia | 5 mW |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 205mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci