-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic POLONA03BD słuchawki/zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Opaska na głowę Biuro/centrum telefoniczne Bluetooth Podstawk
Symbol:
POLONA03BD
244.20
244.20
244.20
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.203 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867226919 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 168,4 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Szerokość produktu | 146,1 mm |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Monofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość opakowania | 176 mm |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 340 g |
| Głębokość opakowania | 181 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.402 - 2.48 GHz |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 1,48 Wh |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 22 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Napięcie wejściowe (etui ładujące) | 5 V |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB Typu-C męskie-USB Typu-A żeńskie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 385 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 14,6 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 648 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 398 mm |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Składany mikrofon | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Pasmo przenoszenia | 0 - 20000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Maksymalna moc wejścia | 10 mW |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Kolor stacji bazowej | Czarny |
| Złącze USB stacji bazowej | USB Type-C |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 205mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci