-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair HS35 SURROUND v2 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming Czarny
Symbol:
47239558
244.26
244.26
244.26
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840006680598 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga produktu | 483 g |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość | 1 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 120mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci