-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic GORGON04W ładowarka do urządzeń przenośnych Smartfon, Smartwatch Biały Prąd przemienny Bezprzewodowe ładowanie Wewn
Symbol:
577021
213.62
213.62
213.62
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.471 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867243541 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc maksymalna | 25 W |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Waga produktu | 84,2 g |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Waga wraz z opakowaniem | 142 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 92 mm |
| Głębokość opakowania | 29 mm |
| Szerokość opakowania | 97 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8504409590 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,2 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 505 mm |
| Wysokość brutto palety | 179,2 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 205 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 100 szt. |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 54mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci