-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic OZUL05BE ładowarka do urządzeń przenośnych Uniwersalne Czarny Prąd przemienny Wewnętrzna
Symbol:
455628
281.59
281.59
281.59
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.471 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867235614 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Prąd wyjściowy (12V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 5 A |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (15V) | 3 A |
| Prąd wejściowy | 1.8 A |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Waga produktu | 265 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 80 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Zasilanie USB | Tak |
| Programowalny zasilacz (PPS) | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Wysokość opakowania | 36 mm |
| Głębokość opakowania | 136 mm |
| Szerokość opakowania | 153 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 36 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Waga brutto (kartonik) | 13,2 kg |
| Karton Wymiary zewnętrzne (szer. x głęb. x wys.) | 325 x 405 x 288 mm |
| Wysokość brutto palety | 135,2 cm |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość palety netto | 135,2 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408390 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 405 mm |
| Szerokość palety netto | 120 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 325 mm |
| Głębokość palety netto | 80 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,2 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 288 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 54mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci