-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair HX1500i moduł zasilaczy 1500 W 24-pin ATX ATX Czarny
Symbol:
572390
2976.75
2976.75
2976.75
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.78 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840006602675 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 125 A |
| Łączna moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3,5 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1500 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 17,5 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Prąd wejściowy | 15 - 9 A |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 4,35 kg |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Technologia łożysk | FDB |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Ilość złącz zasilania PATA | 8 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 445 mm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 12 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci