-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N moduł zasilaczy 800 W 20+4 pin ATX 2U Srebrny
Symbol:
99997247
2299.87
2299.87
2299.87
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455643511 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Diody LED | Status |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Łączna moc | 800 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 30 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 4 A |
| Wydajność | 87% |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 66,5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 1 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 15 A |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | 2U |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,42 kg |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 550 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 400 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 2 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 550 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 6 |
| Długość kabla płyty głównej | 40 cm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 40 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 112mm |
| Długość | 264mm |
| Wysokość | 213mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci