-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czajnik 1,7L 2200W ZCK7950 Zelmer black/inox
Symbol:
ZCK7950
194.66
194.66
194.66
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.36 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5908269370207 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Podświetlany uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Inox |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Kontroler STRIX | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2000 W |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 1,04 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 162mm |
| Wysokość | 245mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci