-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czajnik Bosch MyMoment TWK3M127 (2400W; beżowy)
220.85
220.85
220.85
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4242005400690 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Sygnał dźwiękowy gotowości | Nie |
| Zanurzony element grzewczy | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 2400 W |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wysokość produktu | 159 mm |
| Głębokość produktu | 159 mm |
| Szerokość produktu | 228 mm |
| Głębokość opakowania | 255 mm |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 163 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Pedał |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zdejmowana podstawa | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 260mm |
Dane producenta
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-echterdingen
Germany
+49 (0) 711 400 40990
kontakt@bosch.de
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci