-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czajnik elektryczny ADLER AD 1345w biały
224.24
224.24
224.24
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.6 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903887807425 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 2200 W |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Moc | 1850 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 260mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci