-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czajnik turystyczny Trangia Kettle Small 600 ml
Symbol:
200325
73.97
73.97
73.97
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.17 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7315082003256 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Pojemność | 0,6 l |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Średnica produktu | 130 mm |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 135mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci