-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czołówka Petzl Actik-red 450 lm z czerwonym światłem
Symbol:
0006962900050400
215.68
215.68
215.68
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3342540846357 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Odpinany pasek | Tak |
| Ruchoma głowica | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Typ obsługiwanych baterii | LR03/AAA |
| Waga produktu | 98 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 3 szt. |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Typ lamp | LED |
| Odległość wiązki światła (max) | 100 m |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Tryby latarki | Tryb Stroboskopu |
| Moc świetlna (min) | 7 lm |
| Moc świetlna (max) | 450 lm |
| Odległość wiązki światła (min) | 10 m |
| Ilość lamp | 2 |
| Strumień świetlny | 100 lm |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 300mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci