-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Easy Camp Leka Twin 6 Zielony Namiot tunelowy
Symbol:
44647000
1468.94
1468.94
1468.94
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.72 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5709388144874 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj ramy | Twarda rama |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Oddychający materiał | Tak |
| Wodoszczelne szwy | Tak |
| Czas ustawień | 23 min |
| Płótno ognioodporne | Tak |
| Ilość miejsc do spania | 6 os. |
| Podstawa | Tak |
| Wskaźnik odporności na wodę | 3 m |
| Model | Namiot tunelowy |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Przeznaczenie | Kemping |
| Boczne okno | Tak |
| Wentylacja | Tak |
| Ilość szyb bocznych | 2 |
| Kieszeń | Tak |
| Szerokość produktu | 6100 mm |
| Waga produktu | 13,4 kg |
| Głębokość produktu | 2400 mm |
| Wysokość produktu | 1950 mm |
| Średnica słupa | 1,1 cm |
| Szerokość opakowania | 700 mm |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Walizka | Tak |
| Tworzywo wnętrza | Poliester |
| Materiał podłogi namiotu | Polietylen |
| Zewnętrzny materiał wykończeniowy | Poliester |
| Materiał podłoża | Polietylen |
| Materiał pokrycia namiotu | Poliester |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 255mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci