-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Energizer UE27062PQ bank mocy Litowo-polimerowy (LiPo) 27000 mAh Czarny
Symbol:
UE27062PQ
250.41
250.41
250.41
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.619 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713309812767 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Diody LED | Tak |
| Całkowita moc wyjściowa | 65 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Napięcie | 5, 9, 12, 15, 20 V |
| Napięcie operacyjne | 5, 9, 12, 15, 20 V |
| Prąd wejściowy | 3, 2 A |
| Waga produktu | 523 g |
| Głębokość produktu | 64 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Pojemność baterii | 27000 mAh |
| Pojemność baterii | 99,9 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 111mm |
| Wysokość | 52mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci