-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 650151 uchwyt / stojak do monitorów 68,6 cm (27") Biurko Czarny
Symbol:
650151
184.35
184.35
184.35
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 6.28 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867207178 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga produktu | 3,15 kg |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wysokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 485 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,4 kg |
| Płyta bazowa z pierścieniami w zestawie | Tak |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kąt obrotu | 180° |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 45° |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Typ montażu | Zacisk |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Ramię przedłużające (max) | 42,8 cm |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 400mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci