-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 650630 uchwyt do telewizorów 2,18 m (86") Srebrny
Symbol:
446103
1251.48
1251.48
1251.48
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 33.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867235089 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Szerokość produktu | 848 mm |
| Głębokość (max.) | 61 cm |
| Waga produktu | 14,9 kg |
| Szerokość opakowania | 805 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,9 kg |
| Głębokość opakowania | 280 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 5° |
| Zakres regulacji wysokości | 1420 - 1820 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kąt obrotu | 90° |
| Obracanie | Tak |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 210 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 16,9 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 805 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8529908100 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,18 m (86") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 1300mm |
| Wysokość | 200mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci