-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 650631 uchwyt do telewizorów 2,54 m (100") Czarny
Symbol:
471841
2869.85
2869.85
2869.85
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 33.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867237670 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga produktu | 25,7 kg |
| Głębokość (max.) | 71,7 cm |
| Szerokość produktu | 1292 mm |
| Wysokość produktu | 2327 mm |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 1095 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 28,5 kg |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 5° |
| Odpowiedni dla zakrzywionego ekranu | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Koła | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 1095 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 360 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8529908100 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 28,5 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 210 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 1000 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 1000 x 600 mm |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 500mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci