-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ergotron LX Pro Series 45-690-292 uchwyt / stojak do monitorów 68,6 cm (27") Biurko Czarny
Symbol:
45-690-292
2285.14
2285.14
2285.14
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 33.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0698833091724 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Waga produktu | 7,26 kg |
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Szerokość opakowania | 600 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,89 kg |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 0 - 330 mm |
| Regulowana głębokość | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 180° |
| Obracanie | Tak |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -70 - 15° |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Ramię przedłużające (max) | 64 cm |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 10 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Typ montażu | Zacisk |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Typ mocowania | Biurko |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Grubość blatu (max) | 6 cm |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 575mm |
| Wysokość | 470mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci