-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip EZG-6 części do stojaków Zestaw uziemiający
Symbol:
49
181.12
181.12
181.12
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 4.94 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867233764 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 0,0128 |
| Koła transportowe | Nie |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Model | Zestaw uziemiający |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 75 g |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Zestaw do montażu | Nie |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Nie |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 305 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 853710980019 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Szerokość | 750mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 430mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci