-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eta ETA051390000 odkurzacz 2,2 l Suchy 700 W Bez worka
Symbol:
ETA051390000
429.38
429.38
429.38
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 5.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8590393259144 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba kół obrotowych 360 ° | 1 szt. |
| Tworzywo tuby | Metal |
| Rury | Teleskopowy |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Ilość pyłu | 2,2 l |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 700 W |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 2 |
| Promień działania | 10 m |
| Klasa HEPA | HEPA 13 |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do podłogi |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do parkietu |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do dywanów |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka czyszcząca |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba pozycji zostawiania / przechowywania | 2 |
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
| Długość przewodu | 7 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Łatwy system jezdny | Tak |
| Szerokość | 325mm |
| Długość | 525mm |
| Wysokość | 330mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci