-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eta Sorento Plus toster 900 W Czarny
Symbol:
ETA515190000
338.20
338.20
338.20
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 4.82 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8590393325221 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Zdjemowalne talerze | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Robienie gofrów | Tak |
| Grillowanie | Tak |
| Ilość kanapek | 4 |
| Termostat bezpieczeństwa | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Operacje, Temperatura |
| Moc | 900 W |
| Głębokość opakowania | 322 mm |
| Wysokość opakowania | 163 mm |
| Szerokość opakowania | 163 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,7 kg |
| Liczba płyt do grillowania | 1 |
| Płyta do grillowania w zestawie | Tak |
| Płyta do gofrów w zestawie | Tak |
| Liczba płyt do gofrów | 1 |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 328mm |
| Wysokość | 164mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci