-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Etui Kobo Clara Colour/BW Clear Case
Symbol:
N365-AC-CT-C-PL
98.75
98.75
98.75
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 681495009596 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ obudowy | Etui |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Maksymalna wielkość ekranu | 15,2 cm (6") |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Kompatybilność z marką | Kobo |
| Kompatybilność | Clara Colour/BW |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 135mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci