-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Etui z klawiaturą na tablet Esperanza EK125
Symbol:
EK125
26.11
26.11
26.11
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.44 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299904183 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Tryb stojący | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamknięcie magnetyczne |
| Typ obudowy | Folio |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna wielkość ekranu | 25,6 cm (10.1") |
| Kompatybilność | Android System 4.0 |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Długość produktu | 190 mm |
| Przewody | Micro-USB |
| Ilość | 1 |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Materiały | Ekoskóra |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 325mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie otwierać ani nie rozkładać urządzenia samodzielnie, aby uniknąć ryzyka uszkodzenia i kontaktu z komponentami wewnętrznymi.
• Chroń przed wodą oraz wilgocią.
• Produkt nie jest przeznaczony do użytku jako zabawka i powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci