-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inateck KB01104_GRAY część zamienna / akcesorium do tabletów Klawiatura
Symbol:
539510
309.27
309.27
309.27
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.05 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6976521110716 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Klawiatura |
| Kolor produktu | Szary |
| Kompatybilność | iPad Pro 11 |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci