-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inateck KB02027 QWERTZ Bluetooth Czarny
Symbol:
581452
399.06
399.06
399.06
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.05 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6976521111003 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Źródło ładowania | USB |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Kompatybilność z marką | Microsoft |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Osłona | Nie |
| Kompatybilność | Surface Pro 7/7+/6/5/4, 7 |
| Przewody | USB |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Pasmo częstotliwości | 2.402 - 2.48 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Akumulatorek | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Siła uruchamiania | 60 g |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci