-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inateck KB06101_STEEL GRAY klawiatura Dom RF Wireless + Bluetooth QWERTZ Angielski Czarny
Symbol:
539511
254.39
254.39
254.39
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.43 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6976521111188 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Bateria |
| Podświetlenie | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Czas ładowania | 2 h |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 180 x 110 x 10 mm |
| Waga klawiatury | 228 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Zastosowanie | Dom |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Język klawiatury | US International |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Szerokość | 354mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 204mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci